99/2/3
تعداد نظرات:0
13:32
شماره مطلب:13992338244
-A A +A

شبکه شاد فرصت مغتنمی برای نهادینه سازی بخشی از فعالیت های پرورشی و فرهنگی در فضای مجازی است

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان در نشست ویدئو کنفرانس با معاونین پرورشی و فرهنگی شهرستان ها و مناطق تابعه استان گفت: شبکه شاد فرصت مغتنمی برای نهادینه سازی بخشی از فعالیت های پرورشی و فرهنگی در فضای مجازی است.

به گزارش کردستان بیست ،صبح امروز، نشست ویدئو کنفرانس تشریح و تبیین و برنامه ریزی فعالیت های پرورشی و فرهنگی با حضور معاونین پرورشی و تربیت بدنی شهرستان ها و مناطق تابعه استان ، معاونت پرورشی و فرهنگی، و رؤسای ادارات در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.

در این نشست حجت الله نریمانی در سخنانی با تقدیر از برنامه ها و اقدامات انجام شده شهرستان ها در ایام شیوع ویروس کرونا، گفت: علی رغم تعطیلی مدارس در این ایام، خوشبختانه اقدامات خوب و مؤثری در حوزه فعالیت های مشاوره ای، قرآنی، فرهنگی و هنری و غیره در قالب تولید محتوا با استفاده از ظرفیت فضای مجازی انجام گرفت.

وی گفت: استفاده از ظرفیت فضای مجازی به ویژه شبکه شاد فرصت مغتنمی است تا دغدغه همیشگی تبدیل کردن تهدیدات فضای مجازی به فرصت را عینیت ببخشیم.

نریمانی خاطرنشان کرد: امروزه با توجه به اینکه مدت کوتاهی از راه اندازی شبکه شاد می گذرد هم در بخش آموزش و هم در بخش پرورشی شاهد اتفاقات خوبی برای استفاده از این ظرفیت هستیم.

معاون پرورشی و فرهنگی استان گفت: شبکه شاد فرصت مغتنمی برای تثبیت و نهادینه سازی بخشی از فعالیت های پرورشی در فضای مجازی است.

وی گفت: کانال معاونت پرورشی در این شبکه کار خود را با تولید محتواهای فاخر و اثرگذار آغاز نموده است که قابل استفاده برای معلمان، دانش آموزان و اولیای محترم است.

نریمانی در ادامه نشست به تشریح و تبیین دستورالعمل برنامه توسعه سنواتی و ساماندهی نیروهای پرورشی پرداخت و گفت: از همکاران عزیز انتظار می رود اهتمام جدی برای اجرائی نمودن مفاد آن به کار گیرند.

در ادامه این نشست نیز رؤسای ادارات حوزه پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان نیز انتظارات و برنامه های حوزه کاری خویش را تشریح کردند.

انتهای پیام /110

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.