98/7/1
تعداد نظرات:0
12:07
شماره مطلب:13987136607
-A A +A
آکام صالحی : خودکشی از بزرگترین آسیب های اجتماعی که به عنوان معضلی جوامع نو ظهور و در حال توسعه را درگیر کرده است .

کاش قبل از اینکه برخی مسئولان دولت جمهوری اسلامی در جای منصوب یا گمارده می شدند از آنان آزمایش روان می گرفتند تا ببینند آیا اصلا توازن روانی و ذهنی دارند !

به گزارش خبرنگار کردستان بیست آکام صالحی نماینده ادوار کنگره ملی همفکری اینده سازان انقلاب اسلامی در مورد افزایش خودکشی ها در کردستان واکنش نشان داد .

آکام صالحی : خودکشی از بزرگترین آسیب های اجتماعی که به عنوان معضلی جوامع نو ظهور و در حال توسعه را درگیر کرده است .

طبق آخرین تحقیقات در شش ماهه اول سال جاری با افزایش آمار خودکشی مواجه شدیم که عواملی چون افسردگی ، فقر ، اختلافات خانوادگی ، امور عاطفی و .... دخیل است .

آکام صالحی افزود : از جانبی میزان امید به زندگی در کشور رو به افول است و باعث تشدید عوامل دخیل در امر خودکشی میشود و متاسفانه
دولت جزو سفسته بازی جوابی ندارد می گوییم چرا وضعیت اقتصاد این جوری هست می گویند برای سالار شهیدان این قدر گریه و زاری نکنید تا دچار افسردگی نشوید! ای نادان امثال شما به آن درجه ای از افسردگی رسیدید که توهم به سرتان زده است و لیاقت بودن به عنوان شهروند ایران اسلامی را ندارید.

اکثر دلایل خودکشی ها و نا امیدی جوانان بر می گردد به عدم برنامه ی مناسب دولت مردان جهت تفریح ، تحصیل و زندگی سلام جوانان و خانوادگان ایرانی ! کاش قبل از اینکه برخی مسئولان دولت جمهوری اسلامی در جای منصوب یا گمارده می شدند از آنان آزمایش روان می گرفتند تا ببینند آیا اصلا توازن روانی و ذهنی دارند ! روزانه مردم ما می بینند افرادی را که رو به دوربین به مردم ایران اسلامی دروغ می گویند و سفسته بازی می کنند اصلا نه اینکه این جناب درجه اجتهاد دارد و یامسئول کشور اسلامی ای هست! این افرادی که قشنگ دروغ می گویند یقینا از بیماری مهلک روانی و اخلاقی مبتلا شدند که جز تیمارستان یا زندان راهی جز برخورد ندارد!

در پایان آکام صالحی گفت : میتوان اظهار داشت نبود برنامه ریزی کلان و مدیریت دائمی باعث ایجاد ناهنجاری های زیادی از این قبیل شده است .

با سامان دادن به وضعیت اقتصادی کشور و عواملی چون رفع بیکاری و رفع ابهام نسبت به اینده جوانان ، ایجاد فضاهای سرگرمی و تفریحی در سطح شهرها و حمایت از فعالیت ها و تبلیغات فرهنگی میتوان تا حدودی باعث ایجاد انگیزه و جهت دادن به تفکرات مردم شد .

اگر به شیوه درست و با قدرت وارد میدان عمل شویم قطعا راهکارهای سازنده زیادی با همفکری عامه جوانان در دستور کار قرار خواهیم داد  قطعا میتوانیم موفق عمل کنیم و تاثیرات بسزایی بگذاریم.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.