98/7/1
تعداد نظرات:0
11:48
شماره مطلب:13987136605
-A A +A
نامه نخبه کُردآکام صالحی نماینده ادوار کنگره ملی همفکری آینده سازان انقلاب اسلامی به حجت الاسلام المسملین حاج آقا علی اکبری رییس ستاد سیاست گذاری ائمه جماعت کل کشور و اما جمعه موقت تهران

آکام صالحی: با توجه به ازدیاد معضلات و نارضایتی های مردم ناشی از مدیریت ناکارآمد مجموعه دفتر محترم نماینده ولی فقیه در استان کردستان وظیفه خویش دانستم موضوع را به شما جهت پیگیری ارجاع دهم .

به گزارش خبرنگار کردستان بیست، آکام صالحی از نخبگان انقلابی کُرد و دبیر سابق منطقه شش کشور در کنگره ملی همفکری آینده سازان انقلاب اسلامی طی نامه ای به رییس محترم سیاست گذاری ائمه جماعت کشور خواستار پیگیری مطالبات و نظارت بر دفتر نمایندگی ولی فقیه در کردستان شد! متن نامه به شرح ذیل است:

من از جوان متدین و انفلابی حمایت می کنم و آنان را همچون فرزندان خود می دانم « مقام معظم رهبری»

به : حجت الاسلام و المسلمین حاج اقا علی اکبری رئیس محترمسیاست گذاری ائمه جماعت کل کشور و امام جمعه موقت تهران

سلام علیکم

ضمن عرض ادب و احترام، این حقیر ایام سوگواری حسینی را محضر گرامی شما تسلیت عرض مینمایم .

با توجه به ازدیاد معضلات و نارضایتی های مردم ناشی از مدیریت ناکارآمد مجموعه دفتر محترم نماینده ولی فقیه در استان کردستان وظیفه خویش دانستم موضوع را به شما جهت پیگیری ارجاع دهم ‌.

در طی سالهای خدمت حجت الاسلام و المسلمین حاج اقا حسینی شاهرودی در استان کردستان شاهد هیچ گونه بررسی مستقیم و توجه به مشکلات و معضلات مردم بصورت جدی نبوده ایم ، مسائل مهمی چون مرگ کولبران بیگناه و بیکاری لگام گسیخته جوانان در استان کردستان حتی در امر بسته شدن مرزهای بانه و مریوان و اعتصابات گسترده مردم مرزنشین بانه هیچ گونه اقدامی و حضوری از ایشان در میدان نبوده است و این خود باعث تنزل جایگاه نمایندگی محترم ولی فقیه در آن مناطق بوده است .

آیا چنین نظارتی حق مردم دلیر دیار خونین کردستان هست ؟

ما شاهد جلسات متعدد و بی ثمر و هزینه های نامتعارف و اتلاف وقت از سوی دفتر نمایندگی ولی فقیه و با حضور شخص حاج اقا حسینی شاهرودی در سطح شهرستانها بوده ایم .

نماینده ولی فقیه یک نماینده ای فعال و خبره امثال نمایندگان تبریز ، مشهد و کرج است که آوازه فعالیت هایشان به گوش میرسد . نماینده ی محترم وی فقیه و عناصر دفتر ایشان باید در بین مردم باشند  و خود خدمت مردم برسند نه اینکه منتظر باشند که مردم خدمت دفتر آن بزرگواران برسد!

ما انقلاب کردیم که حامی مستضعفین باشیم و اشرافیگری و حس بزرگی را از بین ببریم نه اینکه در ستاد هایمان باشیم به امید اینکه مردم خدمت ما برسد ! حضرت آقا می فرمایند بهترین مبارزه با امریکا خدمت به این مردم است دقیقاٍ  شاهد بر خلاف عمل کردن فرمایش حضرت آقا  در کشور هستیم و این حقیر آغاز فتنه ی 98 را کهنا کارامد نشان دادن نظام جمهوری اسلامنی و رهبری می باشد توسط  مسئولان ناکارامد ایران اسلامی جرقه ی آن زده شده است را می بینم به امید اینکه در صورت بروز این فتنه ایران اسلامی را طی نیمچه انقلابی  مورد حجامت قرار بدهیم !!

ما تا به حال شاهد حضور حاج اقا حسینی شاهرودی به عنوان یک مسئول عالی رتبه در استان میان مردم  عادی نبوده ایم .

شایان ذکر است وضعیت استان کردستان در قبل و بعد از حاج اقا حسینی شاهرودی هیچ تغییری بلکه نکرده است معضلات استان نیز رو به ازدیاد است .

آیا دفتر مقام معظم رهبری یا شخص حضرت اقا اطلاع دارند که مردم استان کردستان از نمایندگی ایشان در نارضایتی به سر میبرند ؟

حضرت آقا همیشه انتقاد از خودشان از جانب مردم و صاحب نظران استقبال کردند این در حالی است که تا الان در حد بسیار کمی در حد هیچ کسی شجاعت آن را داشتند از  مجموعه دفتر نمایندگی ولی فقیه در کردستان انتقاد کنندخبرنگاران ، فعالان فضای مجازی ، فعالان سیاسی ، فعالان حوزه عدالت خواهی  ، دانش جویان و اقشار مختلف مردم از ترس برخورد در صورت انتقاد سازنده از حاج آقا شاهرودی و مجموعه دفتر ایشان از نوشتن نامه و پیام انتقادی  خودداری کردند شکستن قلم و بریدن صدای انقلابیون و دلسوزان ایران اسلامی به بهانه های تخریب و افترا  همان گونه که در سراسر کشور وجود دارد و امثال حسن عباسی ها در زندان هستند و یادر حال برخورد با آنان شده اند این اقدامات ضد بیان در کردستان هم به وفور دیده می شود لطفاٍ این بت ترس در بین منتقدان انقلابی و مردم انقلابی را بشکنید!

جامعه حال حاضر ما افراد جوان، انقلابی، کاری ، فعال و خودجوش را نیازمند است، روند کاری دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان جز روند متکرر و بیهوده در اموراتی که سایر ارگانها نیز در آن دخالت دارند هیچ گونه اقدامات تاثیرگذاری را شاهد نبوده ایم ، حتی قابل تامل است چند وقت اخیر طی سفر ایشان به شهرستان بانه برای بوسیدن دست ایشان صف کشیده شد و از این امر ناپسند امتناع نکردند  .

در بین مردم شایعه کردند امکان برخورد با حجت الاسلام حسینی شاهرودی وجود ندارد زیرا ایشان فامیل حضرت آقا هستند !!!

فردی نزدیک به حاج آقا شاهرودی به بهانه ی انقلابی گری در حال تفرقه افکنی بین آحاد مردم کردنشین بود و هست این شخص باعث تنزل جایگاه نمایندگی ولی فقیه در مناطق کردنشین ایران اسلامی گردید اما متاسفانه رسیدگی و برخوردی از جانب ایشان و مجموعه دفترشان ندیدیم !

این حقیر طی نامه ای به دفتر نماینده ولی فقیه در استان ( در بهمن ماه 97 ) خواستار تغییر روند کاری ایشان شدیم و حتی برای شفاف تر سازی بیشتر برای مردم خواستار دلیل انتخاب داماد بزرگوارشان حاج اقا فرزی به سمت مشاور ارشد شان شدیم که با بی توجهی و بی مهری آنان مواجه شدیم !

از شخص حجت الاسلام و المسلمین حاج اقا علی اکبری خواستار توجه و پیگیری موضوع هستیم این نامه خواسته ی آحاد نخبگان ، جوانان ، مردم و... می باشدزیرا نماینده ولی فقیه بودن باید لیاقت و خبرگی رهبر ولایتمدارمان سیدعلی را داشته باشد ، ما همچنان خواستار برقراری عدالت و برابری در سراسر کشور هستیم .

 

آکام صالحی

دبیر سابق کنگره ملی همفکری آینده سازان انقلاب اسلامی کشور

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.