98/3/25
تعداد نظرات:0
13:00
شماره مطلب:139832536116
-A A +A
آکام صالحی: نخبگان کُرد از کردستان با همکاری یک دیگر به صورت خودجوش تولید محتوا های بسیار با ارزشی را در مورد مسائل مختلف دنیا و انقلاب اسلامی آغاز کرده اند!

تولید محتوای انقلابی در فضای مجازی توسط جمعی از نخبگان کُرد به صورت خودجوش

جمعی  از نخبگان کُرد جهت مقابله با جنگ رسانه ای که دشمن بر ملت ایران اسلامی آغاز کرده اند در فضای مجازی از جبهه ی کردستان به فرمان آتش به اختیار ولی امر لبیک گفتند و آرایش جنگی را در فضای مجازی آغاز کردند!

به گزارش خبرنگار کردستان بیست؛ زانا معروف،هیمن رسولی، هیمن سلیمی ، بهنام کریمی و اسماء یوسفی از عضای هسته ی مرکزی این هسته می باشند که هر یک از این نخبگان در بخش های مختلفی زیر نظر آقای آکام صالحی دبیر سابق منطقه ششم کشور در فضای مجازی فعالیت می کنند

شایان ذکر است نخبگانی که در این تیم انقلابی فعالیت می کنند 8 نفر می باشند که بیشتر نوجوانانی هستند که در بخش گرافیک و انمیشن سازی با امکانات کمی که دارند دست بالای دستی ندارند!

هم اکنون این نخبگان توانستند پیج های مختلفی به اسم ANTI_ESTKBAR با عضویت 9 هزار نفری ( اینستاگرام) ، پیج HEZBOLLAH_ORG ( با عضویت بیش از 11 هزار نفر در اینستاگرام ) فعالیت می کنند اما متاسفانه در اقدامی بزدلانه که شرکت اینستاگرام پیج های انقلابی و منتسب به فرماندهان سپاه را مسدود کرد پیج حزب الله نیز به دلیل تولید محتوا های خودی و فعالیت چشم گیری که داشتند توسط این شرکت صهیونیستی مسدود شد و کاملا از دسترس خارج شد.

شایان ذکر است تمامی هزینه های اینترنتی توسط خود این نوجوانان تامین می شود و منتاسفانه هیچ یک از نهاد های انقلابی تاکنن از این نوجوانان حمایت نکرده اند.

 آکام صالحی نوجوان نخبه کرد در مورد فعالیت این نخبگان گفتند: انگیزه ی این نوجوانان از آنجاشروع شد که خواستند استعداد های خود را روزی خدمت محضر آقابرسانند و بتوانند با امکانات کمی که دارند بتوانند روزی برای دفتر حفظ و نشر مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) تولید محتوا کنند .

اقای صالحی افزودند : حضرت آقا در مورد اهمیتحضور در فضای مجازی فرمایشات مهمی را خطاب به نوجوانان و جوانان انقلابی و حزب اللهی در مجالس و جلسات متعددی  فرمودند پس حضور امثال این جوانان در این عرصه امری مقدس می باشد که پاداش اخروی آن کمتر از جهاد در راه وطن نیست . روزی جوانان با فرمان امام راحل (ره) به مبارزه با رژيم تاغوت و رژیم صدام به پاخواستند الان خمینی دیگر زمانی که فرمان آتش به اختیار دادند و امثال این جوانان در عرصه های مختلف به فرمان ولی امرشان لبیک گفتند این اقدام امری است مقدس و با ارزش ! زیرا بزرگ تر از جنگ نظامی جنگ روانی است که  دشمن فرهنگ ، آرمان و ارزش های آن ملت را نشانه می گیرد.

شایان ذکر است پیج هایدیگری که هم اکنون توسط این نوجوانان مدیریت و تولید محتوا می شود شامل :

TEL: HEZBOLLAH_ORG  به اسم حزب الله کردستان با عضویت 12 هزاری مردم

INSTA: ANTI-ESTKBAR  به اسم آنتی استکبار  با عضویت 9800 مردم

FACEBOOK: BASIRATE-AMAR  به اسم بصیرت عمار با عضویت2 هزار از مردم

  در ادامه تصاویر کمی از فعالیت ها و تولید محتوای این نخبگان جوان انقلابی منتشر شده است.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.