98/2/14
تعداد نظرات:0
18:49
شماره مطلب:139821435869
-A A +A
به زودی اخذ کرسی برای کُرد ها در سازمان ملل متحد توسط ایران اسلامی !

آکام صالحی : کُرد ها با حمایت جمهوری اسلامی صاحب کرسی در سازمان ملل می شوند !

به گزارش خبرنگار کردستان بیست در مصاحبه با نوجوان نخبه کُرد آکام صالحی نماینده ادوار کنگره ملی همفکری آینده سازان انقلاب اسلامی کل کشور ایشان با اشاره بر مسائل مختلفی که در سال 97 بر سر ملت های بی دفاعی همچون یمن ، فلسطین و سوریه اتفاق افتاده است گفتند: رژیم آمریکا رژیمی است که دنبال تنش در خاورمیانه و دو دستگی در جهان اسلام است . که با بهانه های مختلف همچون طالبان ، داعش و .. که خود موسس و حامی آنان است وارد خاورمیانه شده است و با حمایت از رژیم آل سعود از جنگ بر ملت یمن حمایت می کند و با حمایت از سگ نگهبانش در صدد معامله ی قرن می باشد . آنان اگر می دانند جمهوری اسلامی در برابر آنان زانو خواهد زد این فکر مایه ی تمسخر است آن کسی که سرش به سنگ خواهد خورد و زانو خواهد زد ایران اسلامی نیست بلکه رژیم آمریکا است!

صالحی افزود: انقلاب 57 فقط و فقط متعلق به ملت ایران نبود و نیست . انقلاب 57 انقلاب مستضعفان است و هرجا مستضع و مسلمانی زیر ظلم و ستم قرار گیرد یا به آنان هتک شود با سلابت تمام در برابر آنان خواهد ایستاد و به مردم آن منطقه کمک خواهد کرد .

آقای صالحی با اشاره بر مسائل منطقه که در سال 97 در مورد کُرد ها افزودند: افرادی چون مسعود بارزانی و مرحوم جلال طالبانی و.. که سردمدار کُرد ها بودند متاسفانه روزی سر به آخور آمریکا ، اسرائیل و عربستان و.. بودند و از منافع و حقوق کُردها سر باز زدند و دنبال منافع شخصی و خانواده خویش رفتند به جای رسیده بودکه مسعود بارزانی می دانست بار دیگر رییس اقلیم کردستان عراق نمی شود آمد با حمایت اسرائیل و آمریکا برنامه جدایی اقلیم کردستان عراق رو از عراق طراحی کرد تا بتواند با آن محبوبیتی از جانب کُردها بگیرد با اینکه می دانست به شکست مواجه خواهد شد رفراندوم را انجام داد و با شکست روبه رو شد و رؤیای لیبی شدن ایران که در سر رژیم کودک کش و آمریکایی ها بود به سنگ خورد!  

 صالحی در مورد تفاسیر اکثر مردم اقلیم در مورد فساد سران کُرد گفت: تنها تفسیری که مردم کُرد از امثال خانواده مسعود بارزانی و جلال طالبانی دارند این است که آن دو خانواده همچون مدیران عامل شرکتی هستند به نام شرکت اقلیم کردستان که دارند منافع کردها( نفت و...) را غارت می کنند و هر یک کدامشان سگ آمریکا و اسرائیل و ترکیه شده اند!

نوجوان نخبه کُرد با اشاره به کمک ایران در زمان جنگ داعش گفتند: جمهوری اسلامی اولین کشوری بود بدون هیچ چشم داشتی به کُرد ها کمک کرد تا داعش را از اربیل دور کند که با عملیات های که با کمک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شد داعش را نه تنها در اقلیم بلکه در تمام عراق تار و مار کرد! آقای مسعود بارزانی زمانی که داعش به اربیل نزدیک شد با آمریکایی ها تماس گرفت تا از آنان درخواست کمک کند .3 بار تماس گرفت اما گوشی رو از او برنداشتند !  اما بعد از آن با ایران تماس گرفت  و به سرلشکر حاج قاسم سلیمانی گزارش دادند حاج قاسم با او صحبت کردند و اعلام حمایت کرد و فوری از طریق پرواز همان شب وارد اربیل شد! نگاه کنید این جمهوری اسلامی است این سپاه اسلام است ! سپاه پاسداران تروریستی است یا ارتش آمریکا؟! با وجود اینکه آمریکا از کمک به اقلیم خودداری کرد و ایران اسلامی از آنان حمایت کرد همچنان به تبعیت از سیاست های اسرائیل و آمریکا ادامه دادند.

آقای صالحی دبیر سابق منطقه شش کشور افزودند : همینک انشاالله به استعانت از خداوند متعال و رهنمود های داهیانه ی بر حقش مقام معظم رهبری با کمک مسئولان دلسوز در صددیم با کمک ایران اسلامی و نخبگان متدین و انقلابی صندلی ای برای کُرد های تمام دنیا در سازمان ملل اخذ کنیم

سپس افزود : این طرح توسط این جانب تنظیم شده است و امید داریم با این کار تمام مردم کُرد در جای جای دنیا بداند که جمهوری اسلامی ایران حامی مردم با فرهنگ و غیور کُرد هست.ما کُرد ها و ایرانی ها ریشه ای برادری داریم دشمن حتما در صدد ایجاد تفرقه میان آحاد ملت هست چون دشمنی آمریکا با ما ملت ایران است نه دولت و نظام ایران زیرا اگر این طوری نبود می آمد با فرزندان مسئولانی که خارج از کشور زندگی لوکس می کنند برخورد می کرد یا صنایع دارو سازی را تحریم نمی کرد .

متاسفانه با وجود اینکه کُرد ها جمعیتی 40-50 میلیونی در دنیا هستند هیچ نماینده ای در سازمان ملل ندارد که از منافع حقوقی آنان دفاع کنند و امثال افرادی مثل مسعود بارزانی و.. که خود را سردمدار و رهبر کُردها می دانند از این عمل خودداری کردند . عدم توجه اقلیم کردستان طی سالیان متمادی در این باره تحقییر به شعور و جایگاه ما ملت کُرد می باشد .

حال جوانان نخبه ، انقلابی و متدین ایران اسلامی در حال طی امورات و اقدامات برای اخذ کرسی در سازمان ملل می باشد . 

در پایان آقای صالحی با اشاره بر نحوه ی انجام روند اخذ کرسی برای کُرد ها در سازمان ملل متحدد گفتند: آنچه که ما وظیفه داریم روند را با موفقیت در ایران به سرانجام برسانیم و با مطالبه گری از مسئولان ذیربط آراء ( موافق )لازم را برای اخذ کرسی از کشور های عضو در سازمان ملل متحد بگیرند. قصد ما این است که در جایی از دنیا در هر کشوری همان گونه که ایران اسلامی چه مردم اهل تشیع و چه اهل تسنن از مردم و ملت های مستضعف حمایت می کند همچون نیجریه ، میانمار ، فلسطین و.. حالا در صدد حمایت حقوقی از مردم کُرد با اخذ کرسی در سازمان ملل است .

 

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.