97/12/6
تعداد نظرات:0
10:58
شماره مطلب:139712635521
-A A +A

از معلمان اعتبارسنج کتب جدید التالیف استان تجلیل شد

با حضور معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان آئین تجلیل از معلمان اعتبار سنج کتب جدید التألیف پایه دوازدهم برگزار شد.

به گزارش کردستان بیست، طالب محمدی در این مراسم که در سالن آمفی تئاتر باشگاه فرهنگیان سنندج برگزار شد؛ ضمن تشکر از آموزگاران ، دبیران و هنرآموزان اعتبار سنج کتب درسی جدید التألیف پایه دوازدهم که در سال تحصیلی گذشته با دفتر تألیف کتب درسی وزارت آموزش و پرورش همکاری فعال و موفقیت آمیزی داشتند؛ بر اهمیت کتب درسی به عنوان یگانه مرجع و رسانه اصلی تأثیر گذار در آموزش و پرورش تأکید کرد و نقش معلمان اعتبار سنج را در ارزیابی کتب درسی مهم برشمرد .

محمدی ادامه داد: 81 نفر از معلمان استان کردستان در اعتبار سنجی کتب درسی جدیدالتألیف پایه دوازدهم با دفتر تألیف کتب درسی وزارت آموزش و پرورش مشارکت فعال داشتند که اسامی98 درصد آنان در پشت جلد کتب درسی قید شده و از استان کردستان به عنوان استان برتر در این زمینه از سوی سازمان ، پژوهش و برنامه ریزی آموزشی معرفی و تجلیل شده است.

وی در ادامه به بیان مطالبی درخصوص تحلیل محتوای آموزشی در قالب سه موضوع تعاریف و انتخاب محتوا، اصول انتخاب محتوا و اصول تهیه و تدوین محتوای آموزشی پرداخت.

در پایان این برنامه از 79 نفر از معلمان اعتبار سنج و فعال در این زمینه تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام /

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.