97/12/5
تعداد نظرات:0
10:18
شماره مطلب:139712535501
-A A +A

دختران کردستانی نایب قهرمان المپیاد استعدادهای برتر تنیس روی میز منطقه شش کشور شد

رقابت های المپیاد تنیس روی میز استعداد های برتر دختران نوجوان منطقه شش کشور با قهرمانی تیم کرمانشاه در سنندج پایان یافت.

به گزارش کردستان بیست ،رقابت های المپیاد تنیس روی میز استعداد های برتر دختران نوجوان منطقه شش کشور ظهر روز پنجشنبه دو اسفند ماه با معرفی تیم ها و نفرات برتر در سنندج پایان یافت.

در این رقابت ها 30 پینگ پنگ باز دختر نوجوان به نمایندگی از چهار استان کشور شرکت کردند و به مدت دو روز در سنندج با یکدیگر به رقابت پرداختند.

تیم های کرمانشاه، ایلام، همدان و کردستان الف و ب از روز چهارشنبه یکم اسفند دیدار های خود در سالن خانه پینگ پنگ سنندج را آغاز کردند و ظهر امروز پنجشنبه دوم اسفند با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان دادند.

در نتایج تیمی، تیم کرمانشاه مقام اول را بدست آورد و تیم های کردستان الف و همدان به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در نتایج انفرادی ستایش ایلوخانی از همدان مقام اول، آوا سعیدی از کرمانشاه جایگاه دوم و ویان نوری از کردستان و حدیث یزدان پژوه از کرمانشاه مشترکا سوم شدند.

ویان نوری، کانی شریعتی، سانا رحمتی، کانیا فتحی، روژان رضایی، ستایش رحیمیان، هدیکا شریعتی، سایان فراقی و مانیلا کوکبی با سرپرستی و مربیگری پرستو چپری و شیرین احمدی ورزشکاران کردستانی بودند که در قالب دو تیم کردستان الف و ب به مصاف حریفان خود رفتند.

 

انتهای پیام/

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.