97/12/5
تعداد نظرات:0
10:11
شماره مطلب:139712535500
-A A +A

برگزاری مسابقه انشا نویسی و صبحگاه شهدا در مدارس به مناسبت گرامیداشت 5400 شهید استان

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان از برگزاری مسابقه انشا نویسی و صبحگاه ویژه شهدای والامقام در آستانه برگزاری کنگره 5400 شهید استان خبر داد.

به گزارش  کردستان بیست، رشید قربانی صبح امروز با اعلام این خبر گفت: به مناسبت برگزاری کنگره 5400 استان کردستان مسابقه انشا نویسی در بین دانش آموزان دوره دوم ابتدایی و دوره اول متوسط استان برگزار می شود .

وی افزود: واحد های اداری و آموزشی استان باید ضمن اطلاع رسانی این موضوع به دانش آموزان، تا تاریخ بیستم اسفند ماه 97 انشای دانش آموزان شرکت کننده در مسابقات را به دبیرخانه کمیته دانش آموزی و فرهنگیان  5400 شهید استان ارسال نمایند .

قربانی با بیان اینکه به انشا های برتر جوایزی اهدا و مقرر است پس از بررسی آثار برتر در کتابی چاپ شود، گفت: نامه ای به شهید ، نقش شهیدان مظلوم استان کردستان در تامین امنیت منطقه و چگونه راه شهیدان را ادامه دهیم، موضوعاتی است که برای مسابقات انشا ابلاغ شده است .

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در بخش دیگری از سخنان خود به دیگر اقدامات کمیته دانش آموزی و فرهنگیان کنگره 5400 شهید استان نیز اشاره کرد وگفت : در راستای آشنا نمودن نسل نوجوان وجوان با فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال روحیه پایداری، مراسم صبحگاه ویژه شهدای والامقام استان با حضور روایت گران دفاع مقدس به ویژه همرزمان شهدا در کلیه مدارس استان برگزار می شود .

وی بیان خاطرات در مراسم آغازین و هم چنین برگزاری پرسمان های دانش آموزی با محوریت نقش شهدا در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، امنیتی، انقلاب اسلامی و امنیت پایدار منطقه  را از مهم ترین بخش های این برنامه عنوان کرد.   

انتهای پیام /110

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.