97/12/4
تعداد نظرات:0
10:10
شماره مطلب:139712435487
-A A +A

برنامه­ های هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر

مشاور امور بانوان و خانواده آموزش و پرورش کردستان اهم برنامه هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر (4 لغایت 10 اسفندماه) را اعلام کرد.

به گزارش کردستان بیست ، لیلا حیدری مشاور امور بانوان و خانواده آموزش و پرورش استان با تبریک ولادت باسعادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) و هفته بزرگداشت مقام و منزلت زن و روز مادر، از اجرای مرحله دوم " طرح ملی گفتگو " با حضور مادران دانش آموزان  و تجلیل دانش آموزان از مادران با اهدای گل، لوح سپاس و دلنوشته خبر داد .

حیدری همچنین از اجرای طرح استانی " آموزش سلامت جسمانی، روانی و عاطفی بلوغ دختران( بشری) با همکاری کارشناسان بهداشت مراکز بهداشتی در سطح شهرستان و روستاهای استان خبر داد.

وی اجرای طرح استانی " سبای مهر حمایت از دانش آموزان محروم و مستعد روستایی" با توزیع بسته های حمایتی ( البسه، بسته های بهداشتی و آموزشی) را از دیگر برنامه های حوزه امور بانوان در این هفته عنوان کرد .

مشاور امور بانوان و خانواده آموزش و پرورش کردستان قرائت زندگی نامه شهدای زن در مراسم آغازین مدارس، برگزاری دوره های آموزشی توان افزایی و توانمندسازی بانوان فرهنگی با موضوعات همچون " سیره متعالی همسر داری و فرزند پروری حضرت زهرا (س) و ترویج زندگی اسلامی ایرانی را از دیگر برنامه های این هفته برشمرد.

به گفته حیدری در این هفته از بانوان فرهنگی و دانش آموزان دختر منتخب قرآنی، فرهنگی و ورزشی در مسابقات کشوری و بانوان ایثارگر فرهنگی و دختران معظم شهدا تجلیل خواهد شد.

روز شمار هفته هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر

ردیف

ایام هفته

تاریخ

عنوان

1

شنبه

97/12/4

زن، اندیشه، خودباوری

2

یکشنبه

97/12/5

زن، امنیت اجتماعی، مسئولیت پذیری

3

دوشنبه

97/12/6

زن، نقش آفرینی چندگانه تعادل کار زندگی خانواده

4

سه شنبه

97/12/7

زن، معنویت سیره فاطمی ، سبک زندگی ایرانی اسلامی

5

چهارشنبه

97/12/8

زن، کار آفرینی، تاب آوری، اقتصاد ملی

6

پنجشنبه

97/12/9

زن، اصلاح الگوی مصرف، شکوفایی اقتصادی خانواده

7

جمعه

97/12/10

زن، عدالت، مشارکت سیاسی، اجتماعی فرهنگی

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.