97/12/1
تعداد نظرات:0
10:28
شماره مطلب:139712135474
-A A +A

اجلاسیه نهایی کنگره 5400 شهید استان کردستان در روز 12 اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد

به گزارش کردستان بیست ،سردار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت :ما در زمان بندی کنگره های استان ها سال آینده اولین استانی هستیم که کنگره ملی شهیدان را باید برگزار کنیم و این طبیعی است که برای این برنامه فاخر فرهنگی از مدت ها قبل بلکه به طور مشخص از کنگره پیشمرگان مسلمان کرد تا به الان در حال تهیه و تدارک برای این رویداد مهم فرهنگی هستیم.

وی افزود: در لابه لای این برنامه ها موارد مهمی تحت عنوان زیر مجموعه کنگره در حال اجرا است که از جمله انها اجلاسیه های شهرستانی هستند که طبق زمان بندی یکی پس از دیگری با تاثیرگذاری بسیار خوب و رضایت مندی مردم همراه با اجلاسیه های شهدای اقشار و محلات در حال برگزاری است.

فرمانده سپاه بیت المقدس خاطر نشان کرد: از الان تا اجلاسیه نهایی که در نیمه اول اردیبهشت سال آینده برگزار می شود ما 8 اجلاسیه دیگر داریم.

وی افزود: اجلاسیه شهدای کارمند که دو روز دیگر برگزاز می گردد و اجلاسیه شهدای دهگلان مربوط به سال 97 می باشد و در سال آینده نیز اجلاسیه های مریوان ،سروآباد، سنندج، بسیج دانشجویی و بسیج زنان برگزار خواهد شد و در نهایت اجلاسیه 12 اردیبهشت که در سالروز سفر مقام معظم رهبری برگزار خواهد شد .

وی در خصوص اجلاسیه شهدای شهرستان قروه نیز گفت: ارزیابی ما از کیفیت برگزاری اجلاسیه قروه یک ارزیابی بسیار خوب بود و دوستان از سلایق دیگر اجلاسیه ها استفاده کردند و سلایق خود را هم به کار گرفتند.

انتهای پیام/

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.