97/11/1
تعداد نظرات:0
11:57
شماره مطلب:139711135153
-A A +A

قهرمانان مسابقات بسکتبال 3*3 استان مشخص شدند

رئیس هیئت ورزش دانش آموزی کردستان گفت: مسابقات بسکتبال 3*3 مقاطع متوسطع اول و دوم دانش آموزان پسر و دختر استان برگزار و تیم های برتر مشخص شدند.

به گزارش کردستان بیست،محمدطاهر فیضی، رئیس هیئت ورزش دانش آموزی استان، با اعلام این خبر گفت: مسابقات بسکتبال دانش آموزی پسران استان با حضور 12 تیم در دو دوره تحصیلی متوسطه اول و متوسطه دوم به مدت دو روز از 25 لغایت 26 دی ماه در سالن استاد پژوهش بهاران برگزار شد.

وی افزود: در پایان مسابقات در دوره متوسطه اول تیم شهرستان سقز به مقام اول دست یافت و ناحیه یک و ناحیه دو سنندج به ترتیب مقام های دوم تا سوم را به دست آوردند و در دوره متوسطه دوم نیز تیم های شهرستان کامیاران، ناحیه یک سنندج و ناحیه دو سنندج به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.

فیضی در ادامه گفت: مسابقات بسکتبال 3*3 بخش دختران در دو دوره تحصیلی متوسطه اول و دوم با شرکت 12 تیم در سالن استاد پژوهش بهاران نیز برگزار شد و در پایان در مقطع متوسطه اول تیم دختران ناحیه دو سنندج به مقام اول دست یافت. تیم های ناحیه یک سنندج و سقز به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند. همچنین در مقطع متوسطه دوم تیم کامیاران، ناحیه یک و ناحیه دو سنندج به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

رئیس هیئت ورزش دانش آموزی خاطر نشان کرد: مسابقات کشوری بخش پسران با اعزام تیم های بسکتبال دو دوره تحصیلی از تاریخ 5 بهمن ماه به شهر قم شروع خواهد شد و در ادامه از تاریخ نهم دی ماه تیم های کبدی متوسطه اول و کشتی پهلوانی و زورخانه ای متوسطه اول به مسابقات کشوری به میزبانی شهر قم اعزام خواهند شد.

فیضی افزود: در ادامه اعزام به مسابقات کشوری در تاریخ 97/11/25 تیم های بسکتبال دو دوره تحصیلی متوسطه اول و دوم دختران و کبدی دوره متوسطه اول به شهر مشهد مقدس اعزام می گردند. همچنین اردوی آماده سازی تیم کشتی پهلوانی و زورخانه ای استان از تاریخ 27 لغایت 29 دی ماه در زورخانه پهلوان نادر سنندج در حال برگزاری است.

انتهای پیام /110

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.