97/8/1
تعداد نظرات:0
12:50
شماره مطلب:13978134246
-A A +A

رقابت قهرمانی کشتی فرنگی جوانان کشور در دهگلان

مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی کشور به میزبانی دهگلان در حال برگزاری است

به گزارش کردستان بیست به نقل از دهگلان ، این مسابقات با حضور 10 تیم از استانهای خراسان رضوی، اصفهان، اردبیل، مرکزی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، بوشهر، کرمان، قزوین و کردستان برای انتخاب نفرات برترجهت دعوت به رادوی تیم ملی به مدت 2 روز به رقابت خواهند پرداخت.

وی افزود: دلیل انتخاب شهرستان دهگلان به درخواست هیئت کشتی استان کردستان بوده که سریش آباد و دهگلان نیز میزبانی کشتی فرنگی و آزاد ب جوانان کشور را برعهده گرفتند.

 فتوحی بیان کرد: با توجه به این که سال قبل هم مسابقات قهرمانی آزاد و فرنگی نوجوانان کشور در شهرستان بیجار برگزار شد و عملکردی خوبی داشتند با باز بینی فدراسیون کشتی امسال هم میزبانی مسابقات کشتی آزاد وفرنگی جوانان کشور به کردستان واگذار شد.

سرپرست هیئت کشتی کردستان

علی اشرف هدایت نژاد سرپرست هیئت کشتی کردستان گفت: در مسابقات کشتی آزاد جوانان که در سریش آباد برگزار شد کردستان مقام سوم تیمی را کسب نمود و چند نفر برای اردوی تیم ملی اعزام شدند در این مسابقه فرنگی هم باید چند نفر برای اردوی تیم ملی انتخاب شوند که تاکنون دو برد توسط کردستان کسب شده است.

وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه دهگلان دارای پتانسیل خاص در زمینه کشتی فرنگی است و سالهاست که این شهرستان میزبان برگزاری مسابقات استان است.

هدایت نژاد گفت: برای اولین بار درطول تاریخ است که دهگلان میزبان قهرمانی کشتی فرنگی کشور است که برای استان کردستان جای افتخار است.

 سرپرست هیئت کشتی کردستان بزرگترین مشکل استان را نبود خوابگاه برای برگزاری مسابقات عنوان کردو گفت: وجود خوابگاه نیاز بزرگی در همه شهرستانها بویژه دهگلان است که باید سریع حل شود.  

 انتهای پیام/

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.