96/11/7
تعداد نظرات:0
12:58
شماره مطلب:139611732263
-A A +A
فرمانده سپاه دهگلان خبر داد:

اعزام 82 دانش آموز دهگلانی به مناطق عملیاتی جنوب کشور

فرمانده سپاه دهگلان از اعزام 82 دانش آموز این شهرستان در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبرداد.

به گزارش کردستان بیست، سرهنگ پاسدار محمد رضا حیدری فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دهگلان ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی از اعزام 82 نفر دانش آموز در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.

 فرمانده سپاه ناحیه دهگلان گفت: این کاروان‌ها با هدف گسترش فرهنگ معارف دینی و ارزش‌های انقلاب، راهی منطقه جنوب کشور شده‌اند.

وی افزود: نسل جدید سرمایه هایی هستند که رشادت ها و دلاوری های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس را ندیده اند و همین امر باعث شده تا با برنامه ریزی دقیق و مستمر، اعزام آنان به مناطق جنگی برای آشنایی با فضای عملیاتی که نقش مهمی در شکل گیری شخصیت دانش آموزان دارد فراهم شود.

حیدری در ادامه گفت: این اردو یک اردوی کاملا فرهنگی و تربیتی است و دانش‌آموزان از مناطق عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس ازمناطق عملیاتی بازدید خواهند کرد.

 وی افزود: بعد از دفاع مقدس، راهیان نور عملیات بزرگ فرهنگی به شمار می آید و به همت مسئولان هر ساله از نظر کمی و کیفی غنی تر می شود و این نشان می دهد که دفاع مقدس هنوز به پایان نرسیده و در دفاع از مرزهای فرهنگی باید نیروهای ارزشی را پرورش دهیم.

 حیدری گفت: با این کار فرهنگی در سال های گذشته نقش مهمی در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن ایجاد شده و امروز نیز باید آن را ادامه دهیم و فرزندانمان را با ارزش های دفاع مقدس بیشتر آشنا کنیم.

فرمانده سپاه دهگلان گفت: این کاروان 82 نفره به مدت 4 روز از مناطق عملیاتی جنوب بازدید خواهند نمود.

 

  
انتهای پیام/

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.