96/11/7
تعداد نظرات:0
07:38
شماره مطلب:139611732246
-A A +A
در قالب کاروان های راهیان نور

230 نفر از پسران دانش آموز شهرستان قروه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند + تصاویر

230 نفر از پسران دانش اموز قروه ای در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش کردستان بیست ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه در مراسم بدرقه این دانش آموزان با بیان اینکه این اردو به مدت 3 روز خواهد بود اظهار داشت: 230 نفر از دانش اموزان پسر شهرستان قروه به مدت 3 روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور در قالب کاروان های راهیان نور بازدید می نمایند.

سعید شعبانی افزود: این دانش اموزان در طول این مدت از مناطق اروند، هویزه و شلمچه بازدید می کنند و مناطق عملیاتی توسط راویان برای انان معرفی می شوند.

وی با بیان اینکه دانش اموزان از تمام مناطق شهرستان قروه به این اردو اعزام می شوند گفت: 5 دستگاه اتوبوس از شهرهای دزج، دلبران ،سریش آباد و قروهبه مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.

فرمانده سپاه قروه با اشاره به اهداف برگزاری اردوهای راهیان نور افزود:  هدف از اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور آشنایی با ایثارگری ها، جانفشانی ها و از خودگذشتگی های رزمندگان در دوران دفاع مقدس و تجدید پیمان با آرمان های والای انقلاب اسلامی و شهدای عزیز و ارائه فرهنگ اصیل و ناب انقلاب به نسل امروز است.

شعبانی اردوهای راهیان نور را فرصت مناسبی در جهت تقویت روحیه ایثار و از خودگذشتگی دانش آموزان دانست و عنوان کرد: اردوی راهیان نور باعث می شود تا این عزیزان از نزدیک با آثار به جای مانده از دوران دفاع مقدس آشنا شده و دلاورمردی های رزمندگان اسلام را مشاهده کنند.

انتهای پیام /

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.