96/11/3
تعداد نظرات:0
08:48
شماره مطلب:139611332168
-A A +A
همزمان با ایام الله دهه فجر/

مانور رسانه ای" ذوالفقار یار خراسانیم"هم زمان با سراسرکشور در کردستان برگزار می گردد.

مانور رسانه ای"ذوالفقار یار خراسانیم" با هدف تکریم و شناساندن شهید محمد حسین ذوالفقاری همزمان با دهه فجر در استان کردستان و شهرستان های این استان برگزار می گردد.

به گزارش کردستان بیست، به مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر مانور باشگاه سایبری بسیج دانش آموزی در کردستان و شهرستان های این استان همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

این مانور با توجه به معرفی شهید دانش آموز محمد حسین ذوالفقاری به عنوان شهید شاخص دانش آموزی در سال تحصیلی97-96به منظور تکریم و شناساندن این شهید بزرگوار با عنوان "ذوالفقار یار خراسانیم" از 3 الی 20 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش در این مانور که با هدف استفاده و شناسایی نیروهای انقلابی در حوزه فضای مجازی، تمرین انتقال پیام از دانش آموزان به آحاد جامعه ، جریان سازی لازم در باب قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران و تبیین مفهوم جهاد و به صورت ویژه جهاد کبیر برای نسل چهارم انقلاب و با محوریت دانش آموزان شرکت کننده برگزار می گردد دانش آموزان در سه بخش تولید محتوا (شامل قالبهای مختلف متن، صوت، ویدئو و گرافیک)، راه اندازی کمپین و شبکه های اجتماعی به رقابت خواهند پرداخت.

این مانور دانش آموزی با همان عنوان "ذوالفقار یار خراسانیم " برگزار شده و در قالب سایت بسیج دانش آموزی به آدرس     kordestan.beest.ir و همچنین فعالیت فراگیر در شبکه‌های اجتماعی آغاز می شود.

سایت بسیج دانش آموزی کردستان بیست، به همین منظور و با تعداد محتوای زیاد از جمله بخش‌های عکس، پوستر، فیلم، مقاله، یادداشت، عکس نوشت و مسابقات مختلف برای گروه‌های دانش آموزی فعال شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند با محوریت همین سایت و از طریق کانال‌ارتباطی  @kordestan_cyberyدر تولید محتوای مرتبط با موضوع مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام/

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.