96/5/8
تعداد نظرات:0
08:42
شماره مطلب:13965827890
-A A +A
پس از سه روز رقابت دانش آموزان دوره متوسطه در سنندج :

تیم های اول تا سوم مسابقات قهرمانی دوومیدانی دانش آموزان دختر سراسر کشور معرفی شدند

پس از سه روز رقابت، بیست و هشتمین دوره مسابقات دوو میدانی دانش آموزان دختر دوره متوسطه اول و دوم سراسر کشور در سنندج به پایان رسید و تیم های اول تا سوم کشوری این رقابت ها معرفی و از آنان تجلیل شد .

به گزارش کردستان بیست، در آیین اختتامیه این دوره از مسابقات که شب گذشته با حضور مدیر کل و  معاون تربیت بدنی  و سلامت آموزش و پرورش کردستان، رئیس شورای اسلامی استان، ناظرین وزارتی، مربیان، سرپرستان، داوران و شرکت کنندگان در این مسابقات برگزار شد؛ با اهدای لوح تقدیر و کاپ از تیم های اول تا سوم و تیم اخلاق این دوره از مسابقات تجلیل شد .

گفتنی است در پایان این دوره از مسابقات و در بخش تیمی، تیم دوومیدانی دانش آموزان دختر دوره متوسطه اول استان آذربایجان شرقی به مقام قهرمانی دست یافت، تیم خراسان رضوی به مقام دوم رسید و تیم استان کردستان نیز مقام سوم این دوره از مسابقات را از آن خود کرد و کاپ اخلاق مسابقات نیز به تیم استان یزد رسید .

همچنین در دوره متوسطه دوم نیز تیم استان خراسان رضوی به مقام قهرمانی رسید ، استان فارس دوم شد و تیم استان البرز نیز به مقام سوم دست یافت و کاپ اخلاق این دوره از مسابقات در بخش متوسطه دوم به استان زنجان رسید.

شایان ذکر است در پایان این مراسم با حضور مسئولین استانی و وزارتی از پیشکسوتان تربیت بدنی استان با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

انتهای پیام /

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.