96/5/7
تعداد نظرات:0
12:41
شماره مطلب:13965727873
-A A +A

کلنگ احداث مدرسه سه کلاسه روستای پیرصفا مریوان به زمین زده شد

با حضور سرپرست اداره کل نوسازی، تعمیر و تجهیز مدارس استان کردستان کلنگ احداث مدرسه سه کلاسه روستای پیرصفا از توابع بخش خاومیرآباد شهرستان مریوان به زمین زده شد.

به گزارش کردستان بیست ، به نقل از مریوان ، با حضور سرپرست اداره کل نوسازی،تعمیر و تجهیز مدارس استان کردستان کلنگ احداث مدرسه سه کلاسه روستای پیرصفا از توابع بخش خاومیرآباد شهرستان مریوان به زمین زده شد.

احمدی سرپرست اداره کل نوسازی ،تعمیر و تجهیز مدارس در این مراسم گفت: این مدرسه سه کلاسه با 195 مترمربع  زیربنا با اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان از محل مشارکتهای مردمی و اعتبارات دولتی احداث می شود.

وی افزود: این واحد آموزشی  در محل ساختمان قدیمی مدرسه روستا احداث می شود و پیش بینی می شود در کمترین زمان ممکن به اتمام برسد .

بهمن عرفانی مدیر آموزش و پرورش مریوان هم از کلنگ زنی احداث مدرسه یک کلاسه خیرساز روستای کولیت حاجی شریف با اعتبار بالغ بر 50 میلیون تومان با 39 متر مربع زیربنا همزمان با کلنگ زنی مدرسه روستای پیرصفا خبر داد و گفت: در صورت اتمام این دو پروژه آموزشی در مجموع 42 دانش آموز دوره ابتدایی تحصیلی از فضای آموزشی مناسب و استاندارد برخوردار خواهند شد.

در مراسم کلنگ مدرسه روستای پیرصفا علاوه بر سرپرست اداره کل نوسازی،تعمیر و تجهیز مدارس استان کردستان ،رئیس مجمع خیرین استان کردستان ، اعضای مجمع خیرین و جمعی از مسئولین شهرستان مریوان هم حضور داشتند.

انتهای پیام /

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.