96/5/1
تعداد نظرات:0
10:47
شماره مطلب:13965127672
-A A +A

درخشش دانش آموزان استان در مسابقه ملی توانمند و هشتمین جشنواره فناوری نانو

دانش آموزان استان در دومین مسابقه ملی توانمند و هشتمین جشنواره فناوری نانو با کسب عناوین برتر خوش درخشیدند .

به گزارش کردستان بیست ، رشید قربانی با اعلام این خبر گفت : در مراسمی که با حضور وطنی معاون توسعه فناوری دفتر ریاست جمهوری در اردوگاه شهید بهشتی اصفهان برگزار شد از دانش آموزان و طرح های برگزیده استان در زمینه مسابقه ملی توانمند ، فناوری نانو و پژوهش سراهای دانش آموزی تجلیل شد .

وی گفت : در دومین مسابقه ملی توانمند و در بخش سطح آبگريز گروه دانش آموزان مهنا سجادى ، آذين بينايي و سيده زهرا حسينى از ناحيه ٢ سنندج موفق به کسب رتبه دوم كشورى شدند .

قربانی به موفقیت نمایندگان استان در هشتمین جشنواره دانش آموزان فناوری نانو نیز اشاره کرد و گفت : در این جشنواره  طرح هاي دانش آموزان فرناز رضايى، ثنا آغه ويسى، كوثر الماسيان و طرح محمد سبحان مرادي هر دو طرح از ناحيه دو سنندج و طرح فاطمه احمدزاده از سقز به مرحله نهایی کشوری این جشنواره راه یافت .

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در ادامه با اشاره به موفقیت پژوهش سراهای دانش آموزان استان اظهار داشت : در فعالیت آزمایشگاه توانا ، پژوهش سراى دانش آموزی ناحيه دو سنندج رتبه چهارم كشورى و پژوهش سراى خاتم الانبياء قروه رتبه هشتم کشوری را از میان 65 پژوهش سرای دارای آزمایشگاه نانو کسب کردند .

رشید قربانی با تبریک این موفقیت ارزشمند از تلاش و زحمات مدیران آموزش و پرورش و مسئولین پژوهش سراهای دانش آموزی ناحیه دو سنندج ، سقز و قروه و کلیه دست اندرکاران امر تقدیر و تشکر کرد .  

انتهای پیام /

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.