96/4/20
تعداد نظرات:0
08:22
شماره مطلب:139642027233
-A A +A

مراسم اهدای جوایز برندگان مسابقه پیامکی "شمیم رمضان" سروآباد برگزار شد+ گزارش تصویری

ظهر دوشنبه 19 تیر ماه مراسم اهدای جوایز برندگان مسابقه پیامکی شمیم رمضان سروآباد با حضور مسئولین آموزش و پرورش و سپاه شهرستان در اداره آموزش و پرورش برگزار و  به افراد برگزیده جوایز و لوح یادبود توسط بسیج دانش آموزی اهدا شد.

به گزارش کردستان بیست به نقل از حوزه بسیج دانش آموزی شهرستان سروآباد؛ ظهر دوشنبه 19 تیر ماه طی مراسمی در اداره آموزش و پرورش با حضور محمد عزیزی رئیس اداره آموزش و پرورش و آزاد اداک مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان، برندگان مسابقه پیامکی "شمیم رمضان" جوایز خود را دریافت کردند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان سروآباد طی سخنانی ضمن تقدیر از عملکرد سپاه شهرستان سروآباد و بسیج دانش آموزی در زمینه های فرهنگی و تربیتی و همچنین تعامل پایاپای با این نهاد آموزشی، هدف از برگزاری این مسابقات را ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی و تبیین آموزه های دینی در بین فرهنگیان و دانش آموزان اعلام کرد.

محمد عزیزی تصریح کرد: یکی از شاخص‌های اصلی فعالیت اداره آموزش و پرورش در حوزه تعلیم و تربیت، آشنایی دانش‌آموزان با قرآن و معارف اسلامی و نشر ارزش‌های قرآنی، اسلامی و انقلابی است.

وی گفت: افرادی که هدایت و رشد خود را در قرآن کریم جست‌و‌جو کنند در زندگی آینده خویش نیز می‌توانند به موفقیت‌های چشم‌گیری دست پیدا کنند.

درادامه سرگرد مهدی فرهادی معاون هماهنگ کننده سپاه شهرستان نیز با تجلیل از برگزاری این مسابقه ؛ درباره نحوه برگزاری این مسابقات که با عنوان طرح شمیم رمضان برگزار گردید اظهار کرد: با توجه به ارزش فضاهای مجازی و سرعت پیشرفت تکنولوژی و قابلیت دسترسی سریع و همچنین صرفه جویی در وقت لذا این مسابقات به صورت پیامکی برگزار گردید .وی از فرهنگیان و دانش آموزان شرکت کننده در این برنامه قرآنی تقدیر نمود.

در پایان به افراد برگزیده جوایز و لوح یادبود توسط بسیج دانش آموزی اهدا گردید.

این مسابقات در بین دانش آموزان، فرهنگیان و معلمین سطح شهرستان برگزار شد که در پایان به 21 نفر از نفرات برتر که پاسخ قابل قبولی به سوالات داده بودند جوایزی اهدا گردید.

یادآور می شود در طول ماه مبارک رمضان، حوزه بسیج دانش آموزی سروآباد در راستای مرور مطالب و درسهای قرآن خوانی، مسابقه پیامکی با عنوان "شمیم رمضان" برگزار کرد.

انتهای پیام/

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.