96/4/15
تعداد نظرات:0
09:02
شماره مطلب:139641527065
-A A +A

از برگزیدگان جشنواره استانی نوجوان خوارزمی تجلیل شد

با حضور مسئولین آموزش و پرورش کردستان، آئین اختتامیه سومین جشنواره استانی نوجوان خوارزمی در سنندج برگزار و با معرفی نفرات برگزیده از آنان تجلیل شد.

به گزارش کردستان بیست، ظهر روز گذشته آئین اختتامیه سومین جشنواره استانی نوجوان خوارزمی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، معاون آموزش متوسطه اداره کل، مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو سنندج، ناظرین، داوران، دست اندرکاران امر و 184 نفر از دانش آموزان دوره اول متوسطه برگزیده شهرستانی در سالن آمفی تئاتر تیزهوشان سنندج برگزار شد.

نامدار معاون آموزش متوسطه استان در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و زحمات کلیه دست اندرکاران جشنواره، خطاب به دانش آموزان گفت: اگر امروز نفرات برگزیده معرفی و از آنان تجلیل می شود به این معنی نیست که شما برگزیده نیستید بلکه شرکت در این جشنواره بسیار ارزشمند بوده و تلاش شما نیز بسیار تحسین برانگیز می باشد.

وی در ادامه به معرفی نفرات و تیم های برتر در شش محور جشنواره پرداخت و گفت:در محور ادبیات فارسی، یگانه راهنورد از ناحیه یک سنندج،سرور قبادی از شهرستان کامیاران و اکرم فتحی از ناحیه یک سنندج به ترتیب رتبه های اول تا سوم این محور را به دست آوردند

نامدار افزود:در محور دست سازه نیز زانا کارگری و پارسا فاتحی از شهرستان سقز رتبه اول، آرتین غفاری از ناحیه دو سنندج رتبه دوم و بهمن سبحانی از منطقه کلاتر زان رتبه سوم این محور را به خود اختصاص دادند

به گفته نامدار پدرام عزیزی و امیر حسین حیدری از ناحیه یک سنندج رتبه اول ، اسرا حیدریان و هیرو بهرام پور از شهرستان سقز رتبه دوم و لاله تیموری و موبینا صالح پور از منطقه زیویه رتبه سوم محور پژوهش را از آن خود کردند

وی به نفرات برتر محور زبان انگلیسی نیز اشاره کرد و گفت:کامیار امین،مانی معز اردلان و کاوان بهرامی فر از ناحیه یک سنندج رتبه اول،سارینا پشابادی،هدیه یوسفی و صبا علیخانی از شهرستان کامیاران رتبه دوم و نارین ذوالفقاری،یگانه میرزایی و آیسان فلاحی از ناحیه یک سنندج رتبه سوم استان را در این محور کسب کردند

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان در پایان به معرفی نفرات برتر محور فعالیتهای آزمایشگاهی پرداخت و گفت: مبین مردوخی و آمانج سبحانی از ناحیه یک سنندج رتبه اول،کیانا سادات ارکیان و طهورا زندی از ناحیه دو سنندج رتبه دوم و روژان سلیم زاده و آنیتا غفوری از شهرستان سقز رتبه سوم را به خود اختصاص دادند.

شایان ذکر است پس از دو روز رقابت حساس و نزدیک نفرات و تیم های برگزیده اول تا سوم هر محور مشخص و با حضور مسئولین آموزش و پرورش از برگزیدگان استان با اهدا لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.