95/4/14
تعداد نظرات:0
13:00
شماره مطلب:139541412886
-A A +A
رئیس ادراه تربیت بدنی آموزش و پرورش کردستان خبر داد:

اعزام تیم های ورزشی دانش آموزی استان جهت برگزاری مسابقات تدارکاتی به کرمانشاه

رئیس اداره تربیت بدنی آموزش و پرورش کردستان گفت: مسابقات تدارکاتی تیم های ورزشی دانش آموزی مقاطع ابتدایی و متوسطه اول دختران و پسران در استان کرمانشاه همزمان با سومین مرحله اردوی آماده سازی تیم های ورزشی دانش آموزی استان برگزار شد.

به گزارش خبر نگار كردستان بيست ،محمود مرادی، رئیس اداره تربیت بدنی اداره کل با اعلام این مطلب گفت: در حالی سومین اردوی تدارکاتی و آماده سازی تیم های ورزشی مقطع ابتدایی و متوسطه اول در دو بخش دختران و پسران برگزار شد که تیم های ورزشی استان جهت انجام بازی های تدارکاتی و شناسایی و رفع نقاط قوت و ضعف به استان کرمانشاه اعزام شدند.

در این راستا در روز چهارشنبه 95/4/9 تیم های والیبال ابتدایی و متوسطه اول، هندبال ابتدایی و متوسطه اول، فوتسال و بدمینتون ابتدایی در بخش پسران و در بخش دختران تیم های ورزشی هندبال، فوتسال، بسکتبال، والیبال، بدمینتون در تاریخ 95/4/4 جهت برگزاری مسابقات تدارکاتی به استان کرمانشاه اعزام شدند.

مرادی در ادامه گفت: سومین اردوی تدارکاتی مقاطع ابتدایی و متوسطه اول پسران در رشته های فوتسال، بسکتبال، والیبال، هندبال، بدمینتون و دوومیدانی از 95/4/7 لغایت 95/4/11 در محل سالن های توحید، پژوهش بهاران، اوراز، بهنام شاد، خانه بدمینتون و پیست ملک نیا در سنندج برگزار گردید.

وی افزود: اردوی آمادگی رشته فوتسال مقطع ابتدایی با حضور 12 بازیکن با مربیگری آقای اسعد امجدی در محل سالن اوراز و مقطع متوسطه اول با شرکت 14 بازیکن با مربیگری آقایان اسماعیل تیفوری و طاهر نجفی در شهرستان سقز برگزار گردید.

در رشته بسکتبال مقطع ابتدایی 16 بازیکن با مربیگری آقایان وریا غفاری و اسماعیل روحانی در محل سالن استاد پژوهش بهاران و در مقطع متوسطه اول 22 بازیکن با مربیگری آقایان آرش برادری و بابک جمشید نژاد در محل سالن استاد پژوهش بهاران به تمرینات تاکتیکی و بدنسازی پرداختند.

اردوی تدارکاتی رشته والیبال در مقطع ابتدایی با شرکت 10 ورزشکار و با مربیگری آقایان رضا مؤمنی و محسن فقیرزاده در محل سالن توحید سنندج و در مقطع متوسطه اول با حضور 20 بازیکن با مربیگری آقایان حامد مرادی و شاهین ویس محمدی در محل سالن توحید برگزار گردید.

در رشته هندبال مقطع ابتدایی 16 بازیکن با مربیگری آقایان جمال قادریان زاده و بهروز عباسی در سالن بهنامشاد و مقطع متوسطه اول 16 بازیکن با مربیگری آقایان جمال قادریان زاده و محمود دیدنی در محل سالن بهنامشاد در اردوی آماده سازی شرکت کردند.

اردوی آمادگی رشته بدمینتون با شرکت 5  ورزشکار در مقطع ابتدایی و 8 ورزشکار در مقطع متوسطه اول با مربیگری آقایان فریق عبدی و محمود مرادی در محل خانه بدمینتون و تربیت معلم سنندج  برگزار گردید.

مرادی با اشاره به نهایی شدن تیم بدمینتون ابتدایی در دوره های قبلی گفت: تیم بدمینتون مقطع متوسطه اول پسران پس از پشت سر گذاشتن چندین اردو نهایی و اسامی به صورت ذیل اعلام شد:

1. پارسا شهبازی 2. زانا قادری 3. شایان رضاربابی 4. رامین نصرتی 5. پویا رفعتی

چهارمین رکوردگیری رشته دوومیدانی ابتدایی با شرکت 18 ورزشکار و دومین رکورد گیری دوومیدانی متوسطه اول با شرکت  ورزشکار18 با سرپرستی آقای حسین طاهری در محل پیست ملک نیا سنندج انجام گرفت.

بازی دوستانه بسکتبال مقاطع ابتدایی و متوسطه اول با تیم های هیأت بسکتبال استان همدان در محل خانه بسکتبال برگزار گردید.

وی در ادامه گفت: مسابقات انتخابی تنیس روی میز ابتدایی و متوسطه اول در روزهای پنج شنبه 95/4/10 لغایت 95/4/11 در محل خانه پینگ پنگ برگزار گردید که نتایج ذیل به دست آمد.

در مقطع ابتدایی به ترتیب: ماردین احمدی، آرین پیمان و یاشار توانایی از ناحیه یک مقام های اول تا سوم و در مقطع متوسطه اول به ترتیب: آریان رحیمی از ناحیه 2 ، سروش سرخی از سقز و آریان امیری حسینی از ناحیه 1 مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

محمود مرادی با اشاره به برگزاری اردوی آماده سازی تیم های ورزشی دختران گفت: قبل از اعزام کاروان ورزشی دختران به کرمانشاه یک دوره اردوی یک روزه در رشته های بدمینتون، تنیس روی میز، والیبال، هندبال، فوتسال، بسکتبال  سنندج در تاریخ 95/4/3 برگزار شد.

انتهاي پيام /110

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.